• +48 223905649
  • Działamy 24 godziny na dobę. 7 dni w tygodniu !!! Na terenie Warszawy i okolic dojazd do klienta gratis !!!

Potrzebujesz pomocy? Możemy Twój problem rozwiązać zdalnie

Firma kurierska Easy Couriers

Firma kurierska Easy Couriers obsługuje nas na terenie Warszawy i w promieniu 30km od Warszawy. Na pozostałym obszarze obsługują nas firmy kurierskie: inPost, DPD i UPS .

Firma kurierska Easy Couriers oferuje usługi dostępne zawsze i wszędzie. Dlatego dostarcza przesyłki również w niedziele, święta, wieczory i w nocy. Jest do dyspozycji  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.Nie ma potrzeby specjalnie przygotowywać laptopa do wysyłki. Firma kurierska Easy Couriers ściśle współpracuje z nami i jest przygotowana do odbioru laptopów. Każdy kurier ma torby do pakowania laptopów.    

Easy Couriers jest młodą, prężną, szybko rozwijającą się firmą specjalizującą się w dostarczaniu przesyłek w serwisie miejskim (kurier miejski w Warszawie). Posiada samochody dostawcze, motocykle, a także rowery co umożliwia jej doręczenie przesyłek ekspresowych zawsze na czas.

Easy Couriers jest firmą, która ma w regionie reputację rzetelnego i fachowego dostawcy tanich usług kurierskich. Dostarcza przesyłki dużej liczbie stałych klientów, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm i szybkość z jaką działamy. Zapewnia terminowość dostaw i pełną dyskrecję .

© 2022 serwis-laptopow24.pl All Rights Reserved.